Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Lokal usługowy Sienna

Sienna, dolnośląskie

  • 329 000 zł
  • 22,20 m²
  • 14 819,82 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka

Skontaktuj się

Lokal usługowy Sienna

Sienna, dolnośląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

329 000 zł

22,20 m²

14 819,82 zł/m²

Lokal usługowy Sienna

Zaktualizowane: 16 maja 2026

329 000 zł 22,20 m² 14 819,82 zł/m²

Przeznaczenie:
usługowe
Pomieszczenia:
1

Pomieszczenia:

1

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 329 000 zł (14 819,82 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 22,20 m², 1 pomieszczenie, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   winda, wejście z klatki schodowej, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   okna: aluminiowe
  •   przeznaczenie usługowe, lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: piętro 0/6
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2021
  • Czynsz: 570 zł
  • Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: podziemna hala garażowa (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 16.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

BIAŁA PERŁA PRZY CZARNEJ GÓRZE - SPRZEDAM 2 APARTAMENTY INWESTYCYJNE PRZY STOKU NARCIARSKIM!

Lokale nie są objęte umową operatora najmu - dostępne "od ręki".
Sprzedaż z pełną fakturą VAT 23%.
Podana w ogłoszeniu cena jest ceną netto za jeden lokal - sprzedajemy 2 lokale.
Powierzchnia lokali: 2 x 22,2 m²
Stan: idealny.
Lokalizacja: parter (nie ma potrzeby korzystania z windy, przy której są kolejki w sezonie narciarskim). (...)

Agent

Agnieszka

664 324...

664 324 757

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka

664 324...

664 324 757

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl